KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 17223445

nr 1722 3445

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Teckningar, och grafiska blad. Totalt 6 st varav 5 st är signerade, oramade lösa blad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:18:10

5/9 11:34:00 1      Vinnande bud

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin