KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 17223445
nr 1722 3445
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Teckningar, och grafiska blad. Totalt 6 st varav 5 st är signerade, oramade lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:18:10
5/9 11:34:00
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin